Логін:
Пароль:

Сайт села Глибоке

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Молодіжний форум » Молодіжний рух » Молодіжна організація (Втілення в життя ідеї створення молодіжної організації)
Молодіжна організація
NazarДата: Середа, 23.04.2008, 17.49.18 | Повідомлення # 1
Директор сайту
Група: Модераторы
Репутація: 4
Статус: Offline
Пропоную створити в селі молодіжну організацію. Хто "за" чи "проти" прошу голосувати.

Життя саме по собі - ні благо, ні зло: воно є вмістилищем і блага, і зла, залежно від того, у що ви самі його перетворили (М. Монтень).

IrynaДата: Середа, 30.04.2008, 21.57.42 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Проверенные
Репутація: 0
Молодіжна організація в нашому селі потрібна і я з цим на 100% погоджуюсь. Але з якою метою її створити? Чим вона буде займатися?

KOPIHbДата: Неділя, 11.05.2008, 01.59.43 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Репутація: 2
+ я!

якшо шо то я тут: http://kopihb.at.ua/

AnGelДата: Вівторок, 13.05.2008, 07.42.00 | Повідомлення # 4
Рядовий
Репутація: 1
ну тута ща нусто чекаю відповіді biggrin

THE DARK OF AnGeL

NazarДата: Четвер, 22.05.2008, 09.19.25 | Повідомлення # 5
Директор сайту
Репутація: 4
Як казав О. Фюрстенберг - "Відсутність думок не заважає бути однодумцями".

Можу запропонувати такий варіант:

"Молодіжна організація створюється з метою захисту законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних, спортивних та інших інтересів жителів нашого села; сприяння духовному та матеріальному піднесенню українського народу, шляхом реалізації громадських проектів та програм; забезпечення розвитку усіх сфер діяльності в селі; підготовка еліти (за визначеними напрямками пов'язаними з діяльністю Об'єднання), шляхом самореалізації у діяльності Об'єднання".

Якщо б були бажаючі до заснування молодіжної організації та вступу до неї, то беру на себе обов'язок по юридичному супроводу створення та діяльності. Розроблю статут, проведу реєстрацію і т.д. cool

Життя саме по собі - ні благо, ні зло: воно є вмістилищем і блага, і зла, залежно від того, у що ви самі його перетворили (М. Монтень).

bookerДата: Вівторок, 19.08.2008, 17.37.03 | Повідомлення # 6
Рядовий
Репутація: 1
я за smile

Форум » Молодіжний форум » Молодіжний рух » Молодіжна організація (Втілення в життя ідеї створення молодіжної організації)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: