Логін:
Пароль:

Сайт села Глибоке

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Релігійний форум » Божа любов » "Гарячі серця" (Молодіжна християнська спільнота)
"Гарячі серця"
bookerДата: Вівторок, 13.01.2009, 20.59.38 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Проверенные
Репутація: 1
Статус: Offline
Чи знаєте що в нашому селі функціонує християнська спільнота? Думаю ні. Тому я щось розкажу про неї бо її членом. "Гарячі серця" це спільнота,де збирають хлопці і дівчата щоб прославити Бога, щоб бути ближчим до Нього, щоб говорити з своїм Творцем. Ми збираємось щоб дізнатись щось нове про нього. Наприклад,чи знаєте що Він не є десь в небі,а тут на землі. Дух Святий тут,з нами!!! Про це я ще розкажу,а зара хочу сказати про дещо інше.
У нас в селі будуть проводитися курси по (незнаю нать як сказати) прийнятті Любові Ісуса. Проводитимуться на базі нашої спільноти,у будинку священника. Початок цієї пятниці на 7 годину вечора. Запрошую всіх бажаючих smile Також до нас приїде служитель з Івано-Франківська,який розпочне ці курси. А скіки вони триватимуть нескажу,прийдіть і дізнайтесь. Орієнтовний час тривалості нашої зустрічі в пятницю 2 години

bookerДата: Понеділок, 23.02.2009, 10.52.50 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Проверенные
Доречі на подібних курсах побували майже всі члени спільноти,в т.ч. і я :-D Хочу сказати що нешкодую,тепер я бачу плоди,бачу що Господь змінив мене і змінює в кращу сторону. Нехай славиться Ім'я Твоє Господи!!!

Додано (20.01.2009, 14.03.32)
---------------------------------------------
Хай. Знову я:-D
хочу сказати що курси(реколекції) пройшли дуже класно. Вони тривали два дні,і думаю для декого ці дні змінили життя. Сама програма реколекцій була змістовною,поетапною,з напруженим графіком. Реколектант,якого звуть Андрій, провів їх суперово. Безліч його ідей,як от покладення пантомім ,розказування свідчень,притч і інші приємні несподіванки,були втіленні в життя. На безліч інших просто невистачило часу. Ще одна дуж інтересна штука була-всі було просто веселі та радісні.домашня обстановка,проведення цікавих ігор,чудовий настрій,красиві посмішки на обличчі в присутніх-це просто клас!!! Хіба ж можемо несказати що Господь був серед нас! Слава Йому за це і хвала що зібрав нас всіх там:) (доречі нас було близько 20-25 молодих людей)

Додано (20.01.2009, 14.06.52)
Доречі ми збираємося кожної пятниці і суботи о 7год вечора в резиденції,тобто в мене дома. Приходіть, з радістю чекаємо:)

Додано (03.02.2009, 22.42.58)
Християнські групи: Ковчег Ноя, Як Марія,Кана, Ти е Святий.з іноземних класні: Hіllsong, Hosаnnа musіc, Vіnеyrd.або кидайте в запит Worship (прослава в перекладі). Гарного прослуховування:)

Додано (23.02.2009, 10.52.50)
Година проведення нашої молитовної зустрічі змінилась: в п'ятницю на 8год вечора,а в суботу на 7.00

Прикріплення: 9923745.jpg(64.5 Kb)

glubokeДата: Вівторок, 03.03.2009, 18.39.09 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
"Здрастуйте.

Назва форми: Обратная связь
========================================
Имя отправителя: ЄП.МЕФОДІЙ
Адрес веб-сайта: WWW.pravoslavya.sumy.ua

Текст сообщения:
-----------------
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!ДУЖЕ ЦІКАВИЙ ВАШ САЙТ.СПАСИБІ. З МОЛИТВОЮ ЗА ВАС ЄП.МЕФОДІЙ
-----------------
Оценка сайта: Отлично"

Ось таке от звернення отримано на поштову скриньку для звернень про роботу сайту. Дуже приємно! Дякуємо за плідну роботу по розвитку сайту!

nakuchnyДата: Субота, 20.06.2009, 23.14.42 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Спасибо. Очень Очень помогли smile

peaceful_personДата: Вівторок, 12.06.2012, 12.19.34 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Я Божью любовь почувствовал здесь:
http://wolua.com/

Форум » Релігійний форум » Божа любов » "Гарячі серця" (Молодіжна християнська спільнота)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: