Логін:
Пароль:

Сайт села Глибоке

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Моє село » Зауваження та пропозиції щодо розвитку села » Покращення умов для жителів (Створення сприятливих умов по благоустрою і т.д.)
Покращення умов для жителів
KOPIHbДата: Понеділок, 19.05.2008, 20.48.11 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Модераторы
Репутація: 2
Статус: Offline
всім привіт!

мені приємно, що в нашому селі вивозять сміття! проте багато сміття валяється по узбіччях і для того щоб воно зникло потрібно весь час когось напрягати smile
На мою думку в наших людей звичка розгорнути певний продукт (морозиво припустим) і швирнути папір на бік чи на дорогу! Питання чого швиряємо? Шо ми такі безкультурні ? Я думаю причина не тільки в цьому! От моя відповідь: Ми ліниві!!! huh
От наприклад ви ідете дорогою на дискотеку з друзями і так скромненько слинете пиво і на пів дорозі ви його допили booze куда діти порошну трилітрову бутилку rolleyes шо нести її під клуб і поставити коло урни якої я там щось і не наблюдаю? Правильно буде взяти і кинути на узбіччя в траву, ну хіба шо в когось нема сили і він пускає порожню флягу на асвальт любуючись мелозвучним звуком битого скла smile
От питання : як цього уникнути? я думаю трема замутити в місцях де багато людей часто туснячуть такі собі горщики для сміття! от наприклад стою я на зупинці курю і сміття не кидаю собі підного а збоку в урну от і чистота буде на відсотків 30-40 краща.

О ще одне освітити троха село. Правда треба напевне броньоване скло а то нашим крутим пацанам нема що робити і вони лупашуть по тих нещасних лампах камінням. Кращеб грішми кидали - ліпше б було smile

Ну і дорога хоче бути європейською smile

І АТС поміняти на цифровий smile

якшо шо то я тут: http://kopihb.at.ua/

White_Angel_777_Дата: Вівторок, 20.05.2008, 00.15.01 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Проверенные
Репутація: 0
J povnistj tebe pidtrumyy mij kolego i tu dyze v akyratnij formi se opusav.Y seli potribno navodutu porjdok i se byde zalezatu vid koznogo z nas vid nashogo bazanj.Potribno itu do krashogo,shob nashe selo bylo evropejsjkogo rivnj shob mu num pushalusj. biggrin

Hello

NazarДата: Вівторок, 20.05.2008, 09.29.16 | Повідомлення # 3
Директор сайту
Репутація: 4
На рахунок бутилочок ти друже правий. Остання субота тому факт. Майже перед закінченням дискотеки декілька богородчанських гостей вирішили позмагатись у розбиванні бутилок під клубом, на що їм було зроблене відповідне зауваження нашими односельуцями, яке плавно переросло у грандіозну драку, участь у якій вирішили прийняти ще більше богородчанських гостей, які приїхали за викликом, на битком забитих 2-х машинах таксі, і всі були з бітками. Було на що подивитися - "дикий захід", "млін". Навіть зброю до носа тикали. От так то!

Quote (KOPIHb)
куда діти порошну трилітрову бутилкушо нести її під клуб і поставити коло урни якої я там щось і [b]не наблюдаю

Урна все ж біля клубу є, і навіть не одна. В цю суботу сам бачив, як наші "футболісти" футбольнули її зі всієї сили з під клубу.

Життя саме по собі - ні благо, ні зло: воно є вмістилищем і блага, і зла, залежно від того, у що ви самі його перетворили (М. Монтень).

NazarДата: Вівторок, 20.05.2008, 11.27.41 | Повідомлення # 4
Директор сайту
Quote (KOPIHb)
освітити троха село
- хочу сказати що ідея гарна, хоч і не нова, якщо мені не зраджує пам'ять, то здається що навіть у виборчій програмі когось із наших місцевих депутатів була така річ. Але тут є фінансова проблема, так само як ця проблема присутня і щодо "європейських доріг" і не тільки в нашому селі. На минулій сесії на ямочний ремонт доріг виділено аж 200 грн, до кінця року нам обіцяють 5 тис. грн. з районного бюджету, але як воно там буде, невідомо. Вся проблема тут в тому, що наша сільска рада є дотаційною (тобто живе на подачки), а свого доходу немає, навіть якщо брати дорожний збір (той що платять власники транспортних засобів), він також не іде в нашу казну, тому що транспортні засоби здебільшого зареєстровані навіть не в нашому районі, а всі їздять тільки по довіреностях, от і маємо те що маємо. Але ми звичайно буде старатися, це беззаперечно. То ж давайте розвивати цю тему далі.

Життя саме по собі - ні благо, ні зло: воно є вмістилищем і блага, і зла, залежно від того, у що ви самі його перетворили (М. Монтень).

NazarДата: Вівторок, 20.05.2008, 12.36.02 | Повідомлення # 5
Директор сайту
Quote (KOPIHb)
І АТС поміняти на цифровий

Це взагалі болюча тема. Справа в тому, що віднедавна приміщення, в якому знаходиться наша АТС перейшло у власність до приватної особи. Це сталося внаслідок реалізації всього майна, що колись належало колгоспу, а точніше людям, що мали майновий пай в колгоспі. То ж подальша доля АТС і ще ряду важливих для села об'єктів: сільська рада, пошта що також знаходяться уже фактично у приватній власності, невідома.

Повідомлення відредагував Nazar - Вівторок, 20.05.2008, 12.37.02

SergiyДата: Вівторок, 20.05.2008, 16.50.44 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Проверенные
Репутація: 1
Хоть хтось у нашому селі намагається аналізувати актуальні проблеми, хотя як на мене то я думаю - скільки би мусорників неставили бутилки усеодно туди лізти небудуть - народ невихований. Без доброго батого ніхто нічого незрозуміє.

KOPIHbДата: Вівторок, 20.05.2008, 18.52.52 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Репутація: 2
Quote (Nazar)
приміщення, в якому знаходиться наша АТС перейшло у власність до приватної особи.

так всерівнож воно лишається власністю укртелекому!?

якшо шо то я тут: http://kopihb.at.ua/

glubokeДата: Середа, 21.05.2008, 09.37.52 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 1
Quote (Sergiy)
так всерівнож воно лишається власністю укртелекому

Так, дійсно воно лишається власністю Укртелекому, але де вони цю власність будуть розміщувати? Я не думаю що новий власник в захваті від того, що половину його будинку займає якась там АТС, ще й до того на скільки мені відомо він збирається там жити. Чи може ти зголосишся в себе дома встановити цю АТС, ще й грошей заробиш за оренду.
Правда воно трохи шкідливе для здоров'я, але дзвонити будеш на халяву, з якого хоч номера!!! biggrin

Форум » Моє село » Зауваження та пропозиції щодо розвитку села » Покращення умов для жителів (Створення сприятливих умов по благоустрою і т.д.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: