Користувачів: 0
Головна » 2011 » Серпень » 17 » Районний Кубок у Глибокому
15.47.37
Районний Кубок у Глибокому
В неділю 14 серпня 2011 року на центральному стадіоні Богородчан відбувся фінал Кубка району 2011 року. До фінальної стадії змагань пройшла і юнацька команда "Глибоке-Хмелівка", а її опонентами  були юнаки із Космача. Матч розпочався о 14-й годині. На 15-й хвилині нашій команді вдалося першими відкрити рахунок в цьому матчі. Майже із центру поля перекинувши воротаря суперників Микола Олексин першим відмітився у воротах. Та уже через 3 хвилини нам довелося виймати м'яч із своїх воріт. Помилившись на виході воротар Глибокого Олег Гринів недотягнувся до м'яча і цим одразу ж скористався нападник Космача В.Ярич. Кожна із команд після забитих м'ячів демонструвала атакуючий цікавий футбол. На перерву команди розійшлися за нічийного рахунку. Після перериву юнаки з Космача забили ще один м'яч, проте він не був зарахований, тому що при цьому порушувались правила. Так само не зарахований був м'яч, який забив наш гравець - Тарас Завадський. Боковий арбітр зафіксував положення поза грою. Приніс перемогу нашій команді Андрій Лунь. На 52-й хвилині матчу він вдало пройшов в штрафний майданчик суперника і забив вирішальний м'яч. Остаточний рахунок матчу 2:1 на користь ФК "Глибоке-Хмелівка". Вперше в історії глибоківського футболу наша команда виборола Кубок району.