Логін:
Пароль:

Сайт села Глибоке

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Вільна тема » ІТ новини (все що стосується новин в сфері інформаційних технологій)
ІТ новини
KOPIHbДата: Субота, 24.05.2008, 14.24.46 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 60
Репутація: 2
Статус: Offline
хочеш знати більше ?
тоді читай тут:


якшо шо то я тут: http://kopihb.at.ua/
 
KOPIHbДата: Субота, 24.05.2008, 14.27.07 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 60
Репутація: 2
Статус: Offline
NASA створює найпотужніший комп'ютер

NASA має намір спільно з Intel і SGI до 2009 року створити один із найшвидших суперкомп'ютерів на Землі.

Суперкомп'ютер Colambia
Обчислювальна потужність комп'ютера Pleiades складе петафлоп (1000 трильйонів операцій з плаваючою комою в секунду). До 2012 року планується наростити потужність комп'ютера до 10 петафлоп.

Машина використовуватиметься каліфорнійським дослідницьким центром Еймс (Ames Research Center) для різних імітаційних задач і задач з моделювання.

В даний час найшвидшим суперкомп'ютером на землі є BlueGene/L з піковою продуктивністю в 478,2 террафлоп (478,2 трильйони операцій в секунду). Він очолює рейтинг Top 500. Очікується, що перші петафлопові суперкомп'ютери потраплять до списку в червні 2008 року.

Таким чином, до 2009 року комп'ютер NASA не обов'язково стане найшвидшим, але зможе розраховувати на одну з п'яти верхніх сходинок.

Продуктивність нинішнього суперкомп'ютера NASA, Columbia, складає 88,88 терафлоп. Поки він є двадцятим по потужності суперкомп'ютером планети і використовується для вивчення поведінки гіперзвукового літака, імітації висадки посадочних модулів і моделювання тканини скафандра.


якшо шо то я тут: http://kopihb.at.ua/

Повідомлення відредагував KOPIHb - Субота, 24.05.2008, 14.28.21
 
KOPIHbДата: Субота, 24.05.2008, 14.29.16 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 60
Репутація: 2
Статус: Offline
AMD обіцяє 12-ядерний процесор

Корпорація AMD має намір в першій половині 2010 року випустити процесор Magny-Cours з 12 ядрами.

На виробництві AMD
Про це повідомляє IDG News.

Нові чіпи вироблятимуться за 45-нанометровим технологічним процесом. Вони матимуть 12 мегабайт кеша третього рівня і включатимуть підтримку пам'яті DDR3.

У другій половині 2009 року AMD планує випустити шестиядерний процесор Istanbul. У 2010 році також вийде шестиядерний Sao Paulo з шістьма мегабайтами кеша третього рівня і підтримкою DDR3. Він використовуватиметься в тих системах, яким не знадобиться 12 ядер.

Раніше передбачалося, що AMD займеться випуском восьмиядерних серверних процесорів. Тепер їх розробка скасована. Зміна планів дозволить AMD уникнути конкуренції з Intel, яка після шестиядерних процесорів перейде на виробництво восьмиядерних.

Частка корпорації на ринку процесорів у першому кварталі 2008 року склала 20,6 відсотка. Intel займає 78,5 відсотка.


якшо шо то я тут: http://kopihb.at.ua/
 
White_Angel_777_Дата: Субота, 24.05.2008, 22.48.58 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool
cool biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin cool


Hello
 
KOPIHbДата: Неділя, 25.05.2008, 15.21.33 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 60
Репутація: 2
Статус: Offline
шо фігово??

якшо шо то я тут: http://kopihb.at.ua/
 
NazarДата: Неділя, 25.05.2008, 17.09.31 | Повідомлення # 6
Директор сайту
Група: Модераторы
Повідомлень: 75
Репутація: 4
Статус: Offline
cry норма

Життя саме по собі - ні благо, ні зло: воно є вмістилищем і блага, і зла, залежно від того, у що ви самі його перетворили (М. Монтень).
 
KOPIHbДата: Четвер, 12.06.2008, 00.16.28 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 60
Репутація: 2
Статус: Offline
фокусе
"Лаборатория Касперского" о неуловимом рутките

Автор: "Лаборатория Касперского"
Опубликовано 07 июня 2008 года

В декабре 2006 года в некоторых кругах исследователей проблемы руткитов (как blackhat, так и whitehat) стали циркулировать слухи о том, что кем-то создан и выпущен в свет "абсолютно неуловимый руткит" - Rustock.С, - который при активном заражении не способно обнаружить ни одно из существующих антивирусных или антируткит-решений.

Длительные поиски "мифического руткита" не увенчались успехом. Это привело к тому, что любая информация о "Rustock.С" стала восприниматься в около-исследовательских кругах как шутка. Такое положение вещей сохранялось вплоть до мая 2008 года.

Лабораторный анализ

"Лаборатория Касперского" приступила к детальному анализу кода руткита 12 мая. Задача, стоявшая перед нашими экспертами, была действительно сложной. Код руткита был полностью зашифрован неизвестным способом и не поддавался обычным методам анализа упакованного кода и эмуляции. Проблема осложнялась еще и тем, что каждый файл руткита имел некую привязку к аппаратной части зараженного компьютера и не мог быть запущен и проанализирован на других компьютерах и виртуальных машинах.

Однако нашим специалистам удалось за два дня справиться с этими сложностями и, подобрав "ключ", расшифровать значительную часть тела руткита. Вечером 14 мая нашему взору предстали участки настоящего кода Rustock.С.

Параллельно с решением этой сложной технической проблемы нами предпринимались попытки обнаружить файл, который устанавливал руткит в систему. Это позволило бы не только значительно ускорить процесс анализа, но и установить источники распространения Rustock.С.

В результате проведенного исследования нами было обнаружено 599 файлов Rustock.С. Часть из них представляла собой так называемое "чистое тело руткита", а часть являлась зараженными системными драйверами. Фактически все файлы были результатом полиморфного изменения одного и того же кода.
Когда был создан руткит

Итак, мы обладали шестью сотнями файлов, которые отличались размерами и датами поступления на наши ловушки-сборщики файлов. Все найденные файлы попали в ловушки в период с 10 сентября 2007 года по 14 мая 2008 года. Забегая вперед, скажу, что в итоге ни одного образца Rustock.С, созданного ранее сентября 2007 года, нами так и не было обнаружено. Не исключено, что до этого момента действительно могли появляться какие-то более ранние его варианты - тестовые разработки и "пробы пера" автора. Но то, что "Доктор Веб" окрестил Ntldrbot, имеет совершенно четкую дату рождения - сентябрь 2007 года.

Как же быть с пресловутыми слухами о Rustock.С, относящимися еще к концу 2006 года? Мы считаем, что в то время никакого Rustock.С не существовало. Он был создан уже после своеобразного "PR" в кругах исследователей руткитов - возможно, как реакция на истерию с его поисками. Косвенно этот вывод может подтверждаться и тем фактом, что код руткита содержит самоназвание "Rustock.С", что идет вразрез с тем названием, которое ранее давал вариантам Rustock.A и B сам автор ("spambot" и номера версий). Название "Rustock" было дано компанией Symantec первым вариантам руткита, датированным 2005 и 2006 годами. Именно оно было принято в среде исследователей проблемы руткитов, и по аналогии с уже известными ранее вариантами Rustock.A и .B "неуловимый" руткит именовался Rustock.С. Так что назвать свой новый руткит именно так автор мог в подтверждение слухов о его существовании.


якшо шо то я тут: http://kopihb.at.ua/
 
Oly@Дата: Четвер, 10.07.2008, 12.46.07 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Біл Гейтс пішов на пенсію (сенсація)

27 червня був - останній день Біла Гейтса в Microsoft. Так, такий момент настав - легендарний засновник однієї з найбільших і багатющих компаній світу, практично людина-легенда, покидає корпорацію.

Не можна не погодитися, що цей день знаменує кінець ери, але з іншого боку, можливо, сьогодні - почало новою Microsoft. Якщо ще вчора корпорацію можна було назвати «компанія Біла Гейтса», то як описати її завтра? Компанія Стіва Балмера? Безперечне одне: Microsoft прагнутиме утримувати лідерські позиції як розробник ПО і неухильно йти по шляху постійних інновацій. Проте, сьогодні, 27 червня - останній день Біла Гейтса в компанії. Проте Біл - якого, 52-річного мультимільярдера, кавалера Британської імперії, доречніше вже називати повністю: Сер Уїльям Генрі Гейтс III - звичайно ж, не зовсім рве з Microsoft. Він залишиться головою Ради директорів компанії (правда, без виконавчих повноважень), займатиметься спеціальними проектами і, природно, залишиться найбільшим акціонером компанії (його 8.7% акцій Microsoft - це приблизно 23 мільярди доларів США).

Відхід Гейтса збігається з конкурентним протистоянням, що загострилося, з Google і іншими суперниками Microsoft на ринку. Тепер, вже повністю, остаточно і безповоротно, вся відповідальність за майбутнє корпорації лягає на Стіва Балмера. Відзначимо, що останній справляється з цією роллю вельми непогано - і вже який рік. Можливо, що з відходом засновника в Microsoft стануться деякі організаційні зміни і відкриються нові напрями бізнесу. Зараз корпорація, в якій трудяться 90 тисяч чоловік, не володіє достатньою гнучкістю для ефективної конкуренції з компаніями нової хвилі, такими як Google. Компанія продовжить запеклу боротьбу за інтернет - адже, не дивлячись на невдачу і подальші втрати компанії, питання з Yahoo ще не зняте з порядку денного.

Чим же займатиметься пан Гейтс? Вже не найбагатша людина в світі (за розміром стану його випередили інвестор Уоррен Баффет і мексиканський телекомунікаційний магнат Карлос Слім) Біл Гейтс схильний вважати, що його мільярди ваблять велику відповідальність. Він присвячуватиме весь час своєму добродійному фонду - Bill & Melinda Gates Foundation, діяльність якого направлена на інновації в області освіти і охорони здоров'я: наприклад, на підтримку досліджень по розробці нових вакцин від різних хвороб, а також на фінансування різноманітних проектів в країнах, що розвиваються.


Життя - Театр, в якому Ми - Актори..
 
bookerДата: Субота, 19.07.2008, 20.25.01 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 17
Репутація: 1
Статус: Offline
про AMD це правда.
я фанат цієї компанії і як фанат радий шо вони хочуть зробити рішучий крок вперед.мене здивувало 12 мб кешу. де він вміститься??чи придумали нову технологію?
раніше чув що вони заключили договір з кимсь і кеш память проциків буде базуватися на памяті Z-Ram,що дасть можливість покласти на процик 5мб.йшлося правда про память другого рівня
 
KOPIHbДата: Понеділок, 11.08.2008, 18.19.51 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 60
Репутація: 2
Статус: Offline
Microsoft больше не будет продавать Windows XP

Пятница, 27 июня, стала последним днем работы в Microsoft основателя корпорации Билла Гейтса. Понедельник, 30 июня, стал последним днем, когда партнеры Microsoft получили копии операционной системы Windows XP, созданной семь лет назад.

Первоначально корпорация Microsoft планировала прекратить поставки Windows ХР еще в январе 2008 года. Тем более что операционная система Windows Vista, на которую, по идее, должны были перейти пользователи XP, поступила в продажу в конце 2006 года.

Но Vista многим не нравилась. Основными причинами этого стали ее высокие требования к “железу”, а также несовместимость первых версий Vista с некоторыми устройствами и программами, созданным для Windows XP. В итоге Microsoft под давлением производителей компьютеров продлила срок окончания поставок своей операционной системы Windows XP до конца июня 2008 года.
Их услышали

Перенос корпорацией Microsoft “Часа Х” (точнее “Часа ХР”) на конец июня не устроил поклонников XP. Они обратились к руководству корпорации в рамках проекта “Спасите XP!” (Save XP) с просьбой “не убивать Windows XP”. По состоянию на 27 июня 2008 года соответствующую петицию подписали более 210 тысяч человек.

Они боятся, что если Microsoft не будет выпускать обновления для XP, то вскоре компьютеры, работающие под управлением этой операционной системы, окажутся уязвимы. Переходить на Vista пользователи не желают из-за ее нестабильности и высоких аппаратных требований.

Надо полагать, что данный проект сыграл свою роль, когда в Microsoft принимали решение о выпуске крупного пакета обновлений Service Pack 3 для Windows XP. Он появился в конце апреля и объединил все патчи, выпущенные с момента выхода пакета обновлений Service Pack 2 в 2004 году.

Кроме того, неделю назад из письма старшего вице-президента Microsoft Билла Вегте мир узнал, что Microsoft будет выпускать патчи и обновления для Windows XP до 2014 года. Основной причиной данного шага называется нежелание ряда крупных клиентов Microsoft переходить на Windows Vista.

Одним из таких клиентов стала компания Intel. Ее руководство приняло решение не переводить 80 тысяч корпоративных компьютеров на Windows Vista, а дождаться появления Windows 7. Последняя должна выйти в начале 2010 года.

Такое решение менеджментом Intel было принято после тщательного изучения Windows Vista и тестовой эксплуатации данной операционной системы в нескольких отделах. В итоге руководство компании, проанализировав все плюсы и минусы от перехода на Vista, а также сопоставив их со связанными с этим процессом издержками, не нашло убедительных аргументов в пользу новой операционной системы.

По данным аналитической компании Gartner, примеру Intel готовы последовать около 30 процентов крупных корпоративных клиентов Microsoft.

История повторяется

Наверное, в какой-то момент ситуация вокруг Windows Vista заставила Microsoft понервничать. Ведь что-то похожее компания пережила в 2000-2001 годах с операционной системой Windows Millennium Edition, известной просто как Windows Me.

Выпущена операционная система была в сентябре 2000 года. По задумке Microsoft, Windows Me должна была сменить на рынке Windows 98.

Однако тогда у Microsoft ничего не получилось. Новая операционная система оказалась недоработанной и менее совместимой с компьютерным “железом”, чем ее предшественница. Кроме того, Windows Me была нестабильна, и некоторые пользователи переустанавливали ее по нескольку раз в месяц.

В итоге Microsoft решила отказаться от Windows Me, вернуть пользователям Windows 98, а вскоре выпустить полюбившуюся в будущем миллионам Windows XP.

Сказать, что Windows Vista в настоящее время повторяет судьбу Windows Me, нельзя. Умудренная опытом корпорация Microsoft вряд ли оступится еще раз.

Продажи Windows Vista свидетельствуют о том, что, несмотря на сложности, операционная система победно шагает по миру. В частности, за первый месяц продаж было реализовано 20 миллионов копий операционной системы. При этом 17 миллионов копий Windows XP было продано лишь за два месяца. Всего, по состоянию на апрель текущего года, Microsoft удалось реализовать 140 миллионов копий операционной системы Windows Vista.


якшо шо то я тут: http://kopihb.at.ua/
 
KOPIHbДата: Четвер, 11.09.2008, 18.13.55 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 60
Репутація: 2
Статус: Offline
шо тема нікому нецікава???

а таке як вам: Великий адронний колайдер виконав сьогодні завдання-максимум

Великий адронний колайдер, що сьогодні зранку о 9:00 за центральноєвропейським часом був запущений у роботу, виконав на сьогодні завдання-максимум, встановлене фахівцями центра Європейської ради ядерних досліджень CERN.

Як стало відомо, ВАК (його ще називають “червоточиною галактики”) виконав на сьогодні встановлене для нього завдання-максимум. Це значить, що фахівцям вдалося провести й втримати по всій 27- кілометровій довжині кільця колайдера пучок протонів, запущений у нього за годинниковою стрілкою.

До того ж всі магніти, які утримують елементарні частки на стабільній орбіті й не дають їм вилетіти за її межі, спрацювали нормально, заявляють експерти CERN. А це означає, що своє завдання на сьогодні колайдер виконав. Так що можна впевнено запускати наступний пучок протонів проти годинникової стрілки.

Необхідно зазначити, що даний науковий експеримент, в якому задіяно більш як 30 країн світу й витрачено більш ніж 10 мільярдів доларів, допоможе вченим, як вони гадають, встановити стан, що був одразу після Великого вибуху. Також вони сподіваються довідатися, що таке матерія й антиматерія, відповістити на запитання Як виник світ?, а також відшукати бозон Хігса, або "частку Бога", і, можливо, відкрити шлях до подорожей у часі.

Нагадаємо, що ВАК, побудований на території Швейцарії й Франції дослідниками центра Європейської ради ядерних досліджень CERN, призначений для прискорення протонів і важких іонів до раніше недоступних людству швидкостей.

За матеріалами Корреспондент.net[b][/b]


якшо шо то я тут: http://kopihb.at.ua/

Повідомлення відредагував KOPIHb - Четвер, 11.09.2008, 18.15.55
 
Форум » Різне » Вільна тема » ІТ новини (все що стосується новин в сфері інформаційних технологій)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: