Логін:
Пароль:

Сайт села Глибоке

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Власна справа » Бізнес пропозиція » Заробіток на пенсійній реформі (НПФ та СК)
Заробіток на пенсійній реформі
NazarДата: Вівторок, 05.08.2008, 14.29.59 | Повідомлення # 1
Директор сайту
Група: Модераторы
Повідомлень: 75
Репутація: 4
Статус: Offline
Послуги і продукти, що є предметом цього бізнесу, - переведення накопичувальної частини пенсії фізичних осіб з Пенсійного фонду України до Недержавного пенсійного фонду чи Страхової організації, тобто напрям пенсійного страхування. Це реально існуючий бізнес. Наша організація працює як агент з декількома фондами. Співробітники активно просувають наші послуги, тобто здійснюють пошук і укладення договору з фізичною особою і отримують за це винагороду.

Отже, ви можете стати нашим представником в своєму місті, створити мережу агентів і отримувати свою долю від цього бізнесу працюючи по двох напрямах:

а) це самостійно укладати пенсійні договори і отримувати з кожного укладеного пенсійного договору від 1000 до 5000 грн. Більша кількість - вища ставка.

б) і отримувати додатковий прибуток з пенсійних договорів укладених іншими агентами фонду, в яких ви будете координатором. Тобто це схема, яку координує, прораховує (надає щомісячні звіти) і проплачує центральний офіс. Це дає величезну перевагу перед іншими фондами.

Об'єм ринку по Україні - близько 1-2% людей, що мають накопичувальну частину пенсії (від 16 до 40 років). За п'ять років з 2007 по 2012 рік порядка 40 млн. переведуть свою накопичувальну частину в НПФ або в Страхові компанії. Слід врахувати те, що в Україні з наступного року планується запровадження обов'язкового пенсійного страхування і цей закон уже знаходиться на завершальній стадії розгляду у ВРУ, тобто ці фонди і ділитимуть між собою ПИРІГ з 40 млн. потенційних пенсіонерів. За допомогою СПІВПРАЦІ з деякими фондами можна зайняти свою частку ринку.

Що знадобиться для початку роботи: Пройти курс навчання.

2007-й рік став показовим в працездатності такої схеми роботи в даному сегменті і до кінця 2008 року планується насичення представництвами по містах. Тому, якщо кого зацікавила ця тема, не відкладайте. За найскромнішими підрахунками активної роботи, тобто здобуття максимального доходу, тут роки на 3-4.

Я готовий поділитися інформацією безкоштовно з тими, хто по-справжньому бажає займатися цією справою, навчити його правильно вести роботу, надати необхідні матеріали, допомогти відкрити представництво.


Життя саме по собі - ні благо, ні зло: воно є вмістилищем і блага, і зла, залежно від того, у що ви самі його перетворили (М. Монтень).

Повідомлення відредагував Nazar - Вівторок, 05.08.2008, 14.32.11
 
Форум » Власна справа » Бізнес пропозиція » Заробіток на пенсійній реформі (НПФ та СК)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: