Ми раді вітати Вас на нашій Інтернет-сторінці - сторінці про село Глибоке Богородчанського району Ів-Франківської області

Цей сайт є некомерційною приватною ініціативою і підтримується в и к л ю ч н о на власні кошти. Автором цього сайту є Маслій Назар Васильович.
Сайт створено з метою ознайомлення громадян з подіями, що відбуваються в селі Глибоке, розвитку інформаційно-технічної сфери, прогресивного поступу вперед, популяризації нашого села в Україні і світі та об'єднання всіх сільських жителів і вихідців з села не залежно від теперішнього їх місця проживання чи перебування. Маємо надію, що цей сайт перетвориться в справжній інформаційний центр с.Глибоке, де кожен зможе знайти цікаві для себе матеріали й отримати достовірну інформацію про мальовничий куточок України - село Глибоке. На сайті можна прочитати останні новини, довідатися про історію села, переглянути фотографії, написати в форумі чи в чаті, розміщуються рекламні матеріали. 
Також кожен може додавати новини в будь-яку із створених рубрик, написати статтю, прокоментувати ту чи іншу подію та ще багато іншого. Ми щодень розширюємось і запрошуємо Вас розмістити свою інформацію на цьому сайті. Якщо у Вас є цікавий матеріал, або свої пропозиції щодо поповнення матеріалу сайту, напишіть лист адміністратору або додайте новину власноруч. 
Інформація, що розміщується в розділах, є виключним правом громадян України на свободу слова згідно ст.34 Конституції України. Відповідальність за зміст таких повідомлень несуть їх автори. 
Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів.
Ми також будемо вдячні за будь-яку допомогу - як інформаційну, так і фінансову.

Сподіваємось, що цей сайт буде корисним та цікавим для його відвідувачів.
Бажаємо усім приємного проведення часу на нашому сайті і тільки позитивних емоцій.
Вперед Україно, вперед Глибоке!

P.S.
Проводьте час в інтернеті з користю для себе та суспільства.