Cільський голова:

ТИМКІВ НАДІЯ Олексіївна, 1967 р. н., освіта неповна вища, житель с. Глибоке, працівник дитячого садочка „Калинка" с. Глибоке, позапартійна, самовисунення.



Обрано депутатів:

Виборчий округ № 1

Семків Ігор Романович, 1983 р. н., освіта вища, житель с. Глибоке, контролер-ревізор Богородчанського КРУ, самовисунення

Виборчий округ № 2

Синишин Ганна Іванівна, 1956 р. н., освіта вища, житель с. Глибоке, секретар Глибоківської сільської ради, самовисунення.

Виборчий округ № 3

Чепіль Степан Богданович, 1964 р. н., освіта середньо-спеціальна, житель

с. Глибоке. Пенсіонер, висунутий Богородчанською районною організацією політичної партії „Наша Україна".

Виборчий округ № 4

Коцюлим Ігор Васильович, 1964 р. н., освіта неповна вища, житель с. Глибоке, водій АТЗТ „Авто” м. Івано-Франківськ, висунутий Богородчанською районною організацією політичної партії „Наша Україна".

Виборчий округ №5

Петришин Сергій Романович, 1986 р. н., освіта вища, житель с. Глибоке, юрисконсульт Адвокатського Об'єднання „Західноукраїнська правнича компанія”, член політичної партії „Наша Україна", висунутий Богородчанською районною організацією політичної партії „Наша Україна".

Виборчий округ № 6

Семенців Леся Дмитрівна, 1987 р. н., освіта вища, житель с. Глибоке, тимчасово непрацююча, член політичної партії „Наша Україна", висунута Богородчанською районною організацією політичної партії „Наша Україна".

Виборчий округ № 7

Бомба Марія Василівна, 1961 р. н., освіта вища, житель с. Глибоке, директор Глибоківської ЗОШ І-ІІ ступенів, позапартійна, самовисунення.

Виборчий округ № 8

Бомба Андрій Миколайович, 1981 р. в., освіта вища, житель с. Глибоке, учитель Глибоківської ЗОШ І-ІІ ступенів, член ВО „Свобода", самовисунення.

Виборчий округ № 9

Паливода Василь Іванович, 1964 р. н., освіта середньо-спеціальна, житель

с. Глибоке, приватний підприємець, позапартійний, самовисунення.

Виборчий округ №10

Черево Степан Васильович, 1988 р. н., освіта вища, житель с. Глибоке, тимчасово непрацюючий, позапартійний, висунутий Богородчанською районною організацією політичної партії „Наша Україна".
Виборчий округ № 11

Тимків Іван Михайлович, 1966 р. н., освіта середньо-спеціальна, житель с. Глибоке, приватний підприємець по перевезенню пасажирів, позапартійний, самовисунення.

Виборчий округ № 12

Дякун Мар'яна Василівна, 1989 р. н., освіта незакінчена вища, житель с. Глибоке, консультант Богородчанського районного суду, позапартійна, самовисунення.

Виборчий округ № 13

Тимків Ярослав Михайлович, 1969 р. н., освіта середньо-спеціальна, житель

с. Глибоке, тимчасово непрацюючий, позапартійний, самовисунення.

Виборчий округ № 14

Черево Ярослава Ярославівна, 1971 р. н., освіта вища житель с. Глибоке, начальник відділу прогнозування економічного аналізу, бухгалтерського обліку та кадрової роботи в управлінні економіки Богородчанської РДА, позапартійна, самовисунення.

Виборчий округ № 15

Заруба Марія Іванівна, 1986 р. н., освіта вища, житель с. Глибоке, тимчасово непрацююча, позапартійна, висунута Богородчанською районною організацією політичної партії „Наша Україна”.

Виборчий округ № 16

Івасів Оксана Михайлівна, 1979 р. н., освіта неповна-вища, житель с. Глибоке, бухгалтер ТОВ „Галкерамбуд”, позапартійна, самовисунення.