За матеріалом з Вікіпедії "Пожежа - це позарегламентний процес знищування або пошкоджування вогнем майна, під час якого виникають чинники, небезпечні для живих істот і довкілля. (згідно з ДСТУ 2272 Пожежна безпека. Терміни та визначення основних понять.)
Пожежою є некероване горіння поза межами спеціально відведеного вогнища, яке може призвести до загибелі і (або) ураження людей (тварин, рослин), значних матеріальних збитків, суттєвого погіршення стану навколишнього природного середовища.

Читаючи ці визначення нажаль не кожен задумується про наслідки, які несе в собі вогонь, що є неконтрольований. За минулий 2012 рік і початок 2013 р. в нашому селі сталося ряд пожеж, які призвели до загибелі не тільки майна, але і людських життів. Ці події стали об'єктом прискіпливої уваги органів влади та працівників рятувальних служб. В районному часописі "Слово народу" вийшов спеціальний матеріал, в якому йде мова про пожежі та їх наслідки, що мали місце в ... Читати далі »

Категорія: ЗМІ про наше село | Переглядів: 1723 | Додав: gluboke | Дата: 05.02.2013 | Коментарі (0)

Депутат обласної ради Василь Добрянський (фракція «Наша Україна») звернувся з проханням до голови обласної держадміністрації Миколи Палійчука допомогти провести газ до осель двох багатодітних сімей (по шестеро дітей) Л. М. Ющук та Р. А. Макар з села Глибівка, а також забезпечити теплом дитячий садок села Глибоке Богородчанського району. Голова ОДА щиро відгукнувся на цей запит і разом з головою Богородчанської РДА Тарасом Парфаном та депутатом відвідав багатодітні сім’ї і дитячу установу.

На місці разом із спеціалістами було складено кошториси на виконання робіт. На проведення газу до оселі Л. М. Юращук буде виділено з бюджету 6-8 тисяч гривень, а для газифікації хати багатодітної Р. А. Макар передбачається 10-12 тисяч гривень, оскільки оселя знаходиться за 450 метрів від крайнього будинку Глибівки.
У дитсадку села Глибоке є дитяча група з 25 дітей. Ще понад 10 – стоять у черзі. До речі, це село має позитивну динаміку у прирості населення. Порадившись із спеціалістами, голова ... Читати далі »
Категорія: ЗМІ про наше село | Переглядів: 1014 | Додав: Nazar | Дата: 21.05.2008 | Коментарі (0)