Верховна Рада затвердила нові штрафи для водіїв. Порушувати правила руху віднині дуже дорого. Парламент збільшив їх у 4-8 разів. Так, наприклад, за керування автівкою в нетверезому стані тепер доведеться платити більше 2,5 тисяч гривень. Штраф за проїзд на заборонний сигнал світлофора становить від 170 до 204 грн. А за розмови по мобільному за кермом, якщо його помітять у руках водія, доведеться викласти до півтисячі гривень. Утім штрафних балів за порушення водіям не нараховуватимуть. Наразі парламент скасував пропоновану "даїшниками" норму. Але доручив уряду розробити окремий закон. Нагадаємо, працівники ДАІ хотіли за кожне порушення нараховувати водіям певну суму штрафних балів. Коли б їх назбирувалося більше тридцяти, вилучати у порушника водійські права. Підвищення штрафів за порушення правил дорожнього руху не потягне за собою черговий виток розвитку корупції, переконують у Державтоінспекції. Мовляв, то раніше даішників не поважали, оскільки кожен водій міг дозволити соб ... Читати далі »

Категорія: Юридичний радник | Переглядів: 2080 | Додав: gluboke | Дата: 24.10.2008 | Коментарі (1)

  У К А З 
  ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 

  Про дострокове припинення повноважень 
  Верховної Ради України VI скликання 
  та призначення позачергових виборів 
 
  На засіданні Верховної Ради України 3 вересня 2008 року 
Головою Верховної Ради України було оголошено прийняте 2 вересня 
2008 року депутатською фракцією Блоку "НАША УКРАЇНА - НАРОДНА 
САМООБОРОНА", яка разом з депутатською фракцією "Блок Юлії 
Тимошенко" сформувала Коаліцію демократичних сил у Верховній Раді 
України VI скликання, рішення про вихід з цієї Коаліції. Унаслідок 
цього чисельний склад Коаліції демократичних сил у Верховній Раді 
України VI скликання зменшився до кількості народних депутатів 
України, меншої ніж визначено Конституцією України ( 254к/96-ВР ). < ... Читати далі »
Категорія: Юридичний радник | Переглядів: 1025 | Додав: gluboke | Дата: 09.10.2008 | Коментарі (3)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 28 липня 2008 р. N 1008-р
Київ


Про виділення коштів
для проведення невідкладних заходів
з ліквідації наслідків стихійного лиха,
що сталося 23-27 липня 2008 року


1. Виділити для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 р., 145 млн. гривень, зокрема Вінницькій облдержадміністрації - 5 млн., Закарпатській - 10 млн., Івано-Франківській - 60 млн., Львівській - 15 млн., Тернопільській - 5 млн. та Чернівецькій - 50 млн. гривень.

Мінфіну здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету ( 107-17 ).

2. Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій облдержадміністраціям:

1) за рахунок виділених коштів:

забезпечити до 30 липня 200 ... Читати далі »

Категорія: Юридичний радник | Переглядів: 993 | Додав: Nazar | Дата: 30.07.2008 | Коментарі (0)

Як стати учасником недержавного пенсійного забезпечення

В даний час в Україні поетапно запроваджується система недержавного пенсійного забезпечення громадян.
Система недержавного пенсійного забезпечення – це складова частина системи накопичувального пенсійного забезпечення, яка ґрунтується на засадах добровільної участі фізичних та юридичних осіб у формуванні пенсійних накопичень з метою отримання учасниками недержавного пенсійного забезпечення додаткових до загальнообов’язкового державного пенсійного страхування пенсійних виплат.
Закон України „Про недержавне пенсійне забезпечення" створив законодавчу базу для розвитку системи добровільного пенсійного забезпечення і надав можливість громадянам робити додаткові накопичення на старість.
Накопичувати кошти на додаткову недержавну пенсію можна через:
– недержавні пенсійні фонди шляхом укладення пенсійних контрактів між адміністраторами пенсійних фондів ... Читати далі »
Категорія: Юридичний радник | Переглядів: 1095 | Додав: Nazar | Дата: 16.05.2008 | Коментарі (0)

Страхування життя
“Самое дорогое у человека – жизнь.”
(Н. Островский)
Страхування життя – це попередження, захист і безпека для Вас і Вашої сім'ї. Це не просто витрата грошей сама по собі; це – вкладення в нову якість життя, в упевненість, що накопичені грошові суми принесуть Вам достаток в майбутньому. Страхування життя додає упевненість також в тому, що якщо відбулося щось непередбачене, то Ваші плани відносно Себе, Вашої сім'ї або Ваших дітей, утілюватимуться, таким чином, як Вам би цього хотілося; і ця упевненість додає відчуттям Вашого сьогоднішнього життя додаткову цінність.
Це не просто захист Вашого доходу, це те, що дозволяє не втрачати голови ні при яких несприятливих обставинах. Основна мета страхування життя – накопичити гроші для фінансової упевненості, тому таке страхування називається ще накопичувальним. Цей вид страхування принципово відрізняється від інших видів страхув ... Читати далі »
Категорія: Юридичний радник | Переглядів: 1050 | Додав: Nazar | Дата: 25.04.2008 | Коментарі (0)

Накопичити на безбідну старість, бути упевненим, що не доведеться рахувати копійки, а жити в достатку, бажає кожен. Всі ми прагнемо до оптимальних рішень цієї проблеми. Як варіант, Вам може підійти Недержавний пенсійний фонд. Перераховуючи невеликі суми, у Вас з'явиться можливість помітно підвищити розмір своєї майбутньої пенсії і забезпечити себе в старості. Що таке недержавний пенсійний фонд? Недержавний пенсійний фонд (НПФ) - є юридичною особою, яка діє згідно закону України від 1 січня 2004 року «Про недержавне пенсійне забезпечення». Фонд має статус організації, основною метою якої не є отримання прибуку, яка функціонує і здійснює діяльність з метою накопичення пенсійних внесків з подальшим управлінням пенсійними активами і здійсненням пенсійних виплат. Іншими словами, клієнт такого фонду здійснює внески, після чого вже сам фонд вкладає їх в різні активи (акції, облігації, депозити)
Фонди бувають різі. Існують декілька можливих варіантів ... Читати далі »
Категорія: Юридичний радник | Переглядів: 963 | Додав: Nazar | Дата: 25.04.2008 | Коментарі (0)