nullБагато киян, вихідці з сіл, відчувши на собі згубне дихання кризи, стали замислюватися про повернення на малу батьківщину. Там, принаймні, не доведеться віддавати половину «урізаної» зарплати за оренду житла. Тим більше, якщо з розумом розпорядиться нажитими за час столичного життя грошима, в регіонах можна заснувати досить прибуткову справу. Конкурентів немає, покупців – теж. Село привабливо для ініціативних людей, в першу чергу відсутністю великої армії конкурентів, яких в місті достатньо. Відкривати новий бізнес в селі можна, навіть маючи мінімальні фінансові заощадження. «Грошовий поріг входу в кожен конкретний бізнес в місті вище, ніж в селі, - говорить директор брокерської бізнес-компанії «ІнтерКредіт» Віталій Гужва. - На практиці це означає, що в селі зараз можна відкривати новий бізнес навіть з невеликою по мірках міста сумою стартового капіталу – від $10 тисяч». За слов ... Читати далі »

Категорія: Бізнес | Переглядів: 7048 | Додав: Nazar | Дата: 05.03.2009 | Коментарі (1)

В 2008 році стартував партнерський проект від Приватбанку "Мережеве відділення"
Приватбанк представив перший в світі банківський інтернет-віджет.
Цим самим банк зробив незвичайний крок, запропонувавши кожному очолити власне інтернет-відділення. Реалізована ідея у вигляді першого в світі банківського інтернет-віджета, який звичайно дбаючи про своїх користувачів ми також розмістили на нашому сайті.
Бувають віджети музичні, ігрові, інформаційні, інтерактивні, соціальні та інші. Завдяки віджетам користувачі можуть створити "під себе" будь-яку сторінку або блог за принципом конструктора: тут віджет відображує погоду, в цьому віджеті, як слайд-шоу, крутяться мої останні фото, тут улюблені цитати, а через цей віджет мої відвідувачі можуть поповнити рахунок мобільного телефону або заплатити за Інтернет. Такий от перелік!
Через банківський віджет, що встановлений на нашому сайті можна сплатити мобільний зв'язок (причому не тільки по Україні), купити ваучер Скайп, замовити пластикову ... Читати далі »
Категорія: Бізнес | Переглядів: 1173 | Додав: gluboke | Дата: 17.09.2008 | Коментарі (1)

Робота вдома по тестуванню і перегляду рекламних сторінок WEB. Без яких-небудь вкладень з боку співробітника! Прекрасна можливість додаткового заробітку, все залежить лише від вашого бажання! Можна працювати всього по 20-30 хвилин в день і запрацювати як мінімум 300 $. Вимоги: наявність персонального комп'ютера, мережі Internet, уміння працювати в мережі. Реєструйтеся в системі на сайті http://bux.to/?r=goldway для цього на сторінці, що відкриється справа вверху сторінки натисніть [Register]
2. Далі заповнюйте форми:
Username - тут пишіть ім'я латинськими буквами для входу в систему (логін).
Password - тут пишіть пароль не менше 6 символів.
Confirm password - повторюєте пароль.
Email Address - тут пишіть Вашу справжню email адресу. На неї нічого приходити не буде, окрім повідомлень від сайту.
Confirm Email Address ... Читати далі »
Категорія: Бізнес | Переглядів: 1456 | Додав: Nazar | Дата: 30.05.2008 | Коментарі (4)