Логін:
Пароль:

Сайт села Глибоке

Календар
«  Квітень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2008 » Квітень » 25 » Важливо знати кожному-2
16.25.30
Важливо знати кожному-2
Страхування життя
“Самое дорогое у человека – жизнь.”
(Н. Островский)
Страхування життя – це попередження, захист і безпека для Вас і Вашої сім'ї. Це не просто витрата грошей сама по собі; це – вкладення в нову якість життя, в упевненість, що накопичені грошові суми принесуть Вам достаток в майбутньому. Страхування життя додає упевненість також в тому, що якщо відбулося щось непередбачене, то Ваші плани відносно Себе, Вашої сім'ї або Ваших дітей, утілюватимуться, таким чином, як Вам би цього хотілося; і ця упевненість додає відчуттям Вашого сьогоднішнього життя додаткову цінність.
Це не просто захист Вашого доходу, це те, що дозволяє не втрачати голови ні при яких несприятливих обставинах. Основна мета страхування життя – накопичити гроші для фінансової упевненості, тому таке страхування називається ще накопичувальним. Цей вид страхування принципово відрізняється від інших видів страхування, які називаються ризиковими, тим, що гроші людини повертаються у будь-якому випадку – як у разі смерті застрахованої особи, так і у разі дожиття особи до дати встановленої договором страхування.
Накопичувальне страхування життя можна розділити на змішане страхування життя і пенсійне страхування. Змішане страхування життя, припускає, що виплата капіталу, що накопичився в Страховій компанії, проводиться по дожитті застрахованої особи до кінця терміну дії договору страхування або при настанні страхової події, передбаченої договором страхування (нещасний випадок або смерть). Пенсійне страхування, припускає, що основні виплати страхового забезпечення проводяться після досягнення Застрахованою особою віку виходу на пенсію.
Якщо договором страхування встановлюється, що Страхова компанія (Страховик) зобов'язана виплачувати страхове забезпечення по досягненню Застрахованою особою пенсійного віку, то такі виплати набувають значення пенсії (аннуїтета, ренти). Такі щомісячні, послідовні періодичні виплати покликані доповнювати Державне пенсійне забезпечення і називаються недержавною додатковою пенсією. Види пенсійного страхування:
- страхування щомісячної довічної додаткової пенсії;
- страхування щомісячної пенсії на певний термін;
- пенсійне страхування з одноразовою виплатою.
Страхування щомісячної довічної додаткової пенсії – щомісячна виплата, здійснювана протягом життя пенсіонера з моменту досягнення ним пенсійного віку. У разі смерті пенсіонера спадкоємці отримують страхову суму, розмір якої визначений договором страхування.
Страхування щомісячної пенсії на певний термін – щомісячна виплата, здійснюється пенсіонерові протягом визначеного ним терміну (10, 15, 20 або 30 років) з моменту досягнення пенсійного віку. У разі смерті пенсіонера протягом терміну дії договору страхування спадкоємці отримують страхову суму.
Пенсійне страхування з одноразовою виплатою – виплата страхової суми здійснюється одноразово по досягненню ним пенсійного віку.
Крім того, протягом терміну дії договору страхування, з моменту вступу договору і до пенсійного віку, діє страховий захист життя.
Вигодонабувач – громадянин або юридична особа, призначені при укладанні договору страхування Страхувальником за згодою Застрахованої особини для отримання страхових виплат.
Застрахована особа – фізична особа, за згодою якої Страхувальником укладено Договір страхування її життя і яка за цим Договором може набувати права і обов’язки Страхувальника.
Отримувач страхової виплати – це персона, яка згідно цього Договору і чинного законодавства може отримати страхову виплату, а саме: персона, визначена цим Договором з числа осіб, що включає Страхувальника, Застраховану особу, Вигодонабувачів або спадкоємець Застрахованої особини.
Викупна сума – сума, яка виплачується Страховиком у разі дострокового припинення дії Договору страхування.
Нещасній випадок – раптова, короткочасна, непередбачувана та незалежна від волі Застрахованої особини подія, викликана зовнішнім впливом, що призвела до ушкодження здоров’я Застрахованої особини, а саме: травма (у тому числі отримана внаслідок заподіяння тілесних ушкоджень іншою персоною, стихійного лиха, контакту з тваринами, дорожньо-транспортної пригоди), отруєння, опік, обмороження, ураження електричним струмом або блискавкою.
Страхова сума – грошова скма, в межах якої Страховик відповідно до умов страхування зобов’язаній провести виплату при настанні передбачених Договором страхових випадків.
Страховій випадок – подія, передбачена Договором страхування, яка відбулася і з настанням якої виникає обов’язок Страховика здійснити страхову виплату її утримувачу.
Страховій внесок (страховій платіж, страхова премія) – плата за страхування, яку Страхувальник зобов’язаній внести Страховику згідно з Договором страхування.
Страховий тариф – ставка страхового внеску з одиниці страхової суми за визначеній період страхування.


Категорія: Юридичний радник | Переглядів: 1014 | Додав: Nazar | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *: