Депутат обласної ради Василь Добрянський (фракція «Наша Україна») звернувся з проханням до голови обласної держадміністрації Миколи Палійчука допомогти провести газ до осель двох багатодітних сімей (по шестеро дітей) Л. М. Ющук та Р. А. Макар з села Глибівка, а також забезпечити теплом дитячий садок села Глибоке Богородчанського району. Голова ОДА щиро відгукнувся на цей запит і разом з головою Богородчанської РДА Тарасом Парфаном та депутатом відвідав багатодітні сім’ї і дитячу установу.

На місці разом із спеціалістами було складено кошториси на виконання робіт. На проведення газу до оселі Л. М. Юращук буде виділено з бюджету 6-8 тисяч гривень, а для газифікації хати багатодітної Р. А. Макар передбачається 10-12 тисяч гривень, оскільки оселя знаходиться за 450 метрів від крайнього будинку Глибівки.
У дитсадку села Глибоке є дитяча група з 25 дітей. Ще понад 10 – стоять у черзі. До речі, це село має позитивну динаміку у прирості населення. Порадившись із спеціалістами, голова ... Читати далі »
Категорія: ЗМІ про наше село | Переглядів: 1018 | Додав: Nazar | Дата: 21.05.2008 | Коментарі (0)