Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2008 » Червень » 02
З 1 червня 2008 року стартував Чемпіонат району з футболу. В рамках цього Чемпіонату ФК "Глибоке" зустрівся на своєму полі із командою села Іваниківка. На перших хвилинах матчу внаслідок удару ногою в область голови нападаючим суперника отримав травму воротар нашої команди Паливода Роман. Продовжити гру Роман нажаль не зміг. Захищати ворота довелося гравцю захисної лінії - Олексію Василю. На перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь гостей. В цілому матч прходив за відчутної переваги нашого суперника і закінчився з рахунком 5:0 на користь останнього. Але найбільше розчаровує не результат матчу, а поведінка і безкультур'я вболівальників нашої команди. Футбол в Глибокому протягом останніх 10 років (а може і більше) не розвивався взагалі, і тому очікувати на високі результати матчів не можна, а от підтримка вболівальників нам потрібна замість гострої критики, непристойних слів в бік нашої команди та застосування грубої фізичної сили до суддів.
Наступни ... Читати далі »
Категорія: Молодь і Спорт | Переглядів: 879 | Додав: Nazar | Дата: 02.06.2008 | Коментарі (0)