Свято Преображення Господнього (народні назви – Другий або Яблучний Спас) відзначатимуть християни 19 серпня. Цього дня у храмах святитимуть фрукти та мед, буде проходити мирування. Традиція благословляти земні плоди походить з Єрусалиму, де саме в середині серпня дозрівав виноград.

Преображення Господнє — одне з дванадцяти найбільших християнських свят/ Воно установлене на згадку про ті часи, коли Спаситель завів трьох апостолів — Петра, Якова та Івана на гору Фавор і перевтілився перед ними. Тоді Його обличчя засяяло, як сонце, одяг зробився білим, як сніг. На небі з’явилися старозавітні пророки Мойсей та Ілля, які говорили з Ісусом про Його близький відхід. Усіх їх осінила світла хмарина, і з неї почувся голос: “Це Син Мій Улюблений, що Його Я вподобав. Його слухайтеся!”

До Спаса за традицією не їдять фруктів, особливо жінки, в яких померли діти, й дівчата, які залишилися без матерів. Після освячення плодів, родина урочисто сідає за стіл і розговляється яблуками з медо ... Читати далі »

Категорія: Релігія | Переглядів: 929 | Додав: gluboke | Дата: 18.08.2008

Нещодавно в пошуках якоїсь інформації натрапив в інтернеті на дуже цікаве оголошення:

"Ділянка в Богородчанському районі, с. Хмелівка. Площа 2 га., на території ділянки знаходиться озеро". Здавалося б нічого дивного, але побачивши ціну в ......... 210 000,00 $ ....... думаю слова далі зайві. 

Оцінюйте самі. 

Якщо взятися і трішки проаналізувати дане оголошення, думаю не важко здогадатися, яким чином набута у власність така земельна ділянка.

Для того щоб було більш зрозуміло, доповню витягом із статті Земельного кодексу України:

Стаття 121. Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам

1. Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

Якщо брати до уваги норму закону, то така "земелька" мала б надаватися виключно для ведення особистого ... Читати далі »

Категорія: Громадське життя | Переглядів: 911 | Додав: gluboke | Дата: 18.08.2008 | Коментарі (0)