Користувачів: 0
Головна » 2008 » Жовтень » 8 » Гра не вийшла
12.49.09
Гра не вийшла
Команди села Глибоке і Космача в рамках районного чемпіонату з футболу в неділю зустрілися в мальовничому гуцульському селі Космач. Дощова і вітряна погода не завадила вийти гравцям на поле, але уже із перших хвилин матчу стало зрозумілим те, що гра буде не легкою. Мокре поле із калюжами в центрі і на підходах до штрафних майданчиків команд не сприяли видовому футболу, натомість кількість порушень правил гри в таких умовах була надто високою в кожної із сторін. В такій ситуації найважче було арбітрам. Своє невдоволення суддівством матчу місцева публіка почала виражати на перших же хвилинах, вигукуючи непристойні вислови і погрози в їх сторону. Перший тайм закінчився з рахунком 1-0 на користь господарів. Друга половина розпочалась із незначною перевагою команди Глибокого, але дограти мат до кінця командам не вдалося. Вболівальники вирішили перетворити футбол, який вважається висококультурною грою у всьому світі, але тільки не в Космачі, на бої без правил. Першому дісталося боковому арбітру, на горіхи також отримали воротар Глибоківської команди і центральний суддя.
Категорія: Молодь і Спорт | Переглядів: 881 | Додав: Nazar | Рейтинг: 3.0/1