Саджава - Глибоке, команди цих двох сусідніх сіл зійшлися в недільному поєдинку на футбольному полі в нашому селі. Перший гол в цьому матчі у ворота Саджави був забитий Загірняком І. з пенальті. У піднесеному настрої невдовзі вдалося забити і другий м'яч. Але чи то передчасне відчуття перемоги, чи то надмірна самовпевненість призвели до того, що наші хлопці дозволили собі передвчасно розслабитись і отримали у свої ворота буквально за п'ять хвилин 4 м'ячі.
Якщо в першому таймі ще можна було сподіватися на позитивний результат, то про другий тайм сказати взагалі нічого. Хоч нам і вдалося забити ще 2 голи у ворота суперника, але гру виграти ми не змогли. Матч закінчився з рахунком 6-4 на користь наших гостей.
В четвер в Богородчанах було засідання спорткомітету, на якому прийняте рішення переграти гру Глибоке - Космач на нейтральному полі в селі Саджава. Гра відбудеться на початку листопада. Також залишається ще одна позапланова гра яка не відбулася вчасно: Глибоке - Підгір' ... Читати далі »
Категорія: Молодь і Спорт | Переглядів: 775 | Додав: Nazar | Дата: 13.10.2008 | Коментарі (0)