Логін:
Пароль:

Сайт села Глибоке

Календар
«  Квітень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2009 » Квітень » 11 » Календар ігор районних змагань з футболу 2009 року (перше коло)
00.30.49
Календар ігор районних змагань з футболу 2009 року (перше коло)

 null                                                                                            Змагаються команди:


                                                       1. Горохолино      7. Росільна
                                                       2. Глибоке           8. Манява-Маркова
                                                       3. Грабовець       9. Підгір'я
                                                       4. Дзвиняч           10. Саджава
                                                       5. Іваниківка       11. Старі Богородчани
                                                       6. Космач            12. Старуня

І тур 12 квітня                                     II тур 26 квітня                                   III тур 3 травня
1. Старуня - Манява-Маркова           7. Манява-Маркова - Підгір'я             13. Росільна - Манява-Маркова
2. Росільна - Космач                         8. Старуня - Росільна                        14. Іваниківка - Старуня
3. Іваниківка - Глибоке                   9. Космач - Іваниківка                      15. Грабовець - Космач
4. Грабовець - Дзвиняч                    10. Глибоке - Грабовець                  16. Старі Богородчани - Глибоке
5. Старі Богородчани - Саджава      11. Дзвиняч - Старі Богородчани        17. Горохолино - Дзвиняч
6. Горохолино - Підгір'я                   12. Саджава - Горохолино                  18. Підгір'я - Саджава

9-10 травня (субота,неділя)
Кубок пам'яті І. Семанчука - Горохолино


IV 17 травня                                          V тур 24 травня                                  VI тур 31 травня
19. Манява-Маркова - Саджава         25. Іваниківка - Манява-Маркова       31. Манява-Маркова -Дзвиняч     
20. Росільна - Іваниківка                   26. Грабовець - Росільна                   32. Іваниківка - Грабовець
21. Старуня - Грабовець                    27. Старі Богородчани - Старуня       33. Росільна - Старі Богородчани
22. Космач - Старі Богородчани         28. Горохолино - Космач                    34. Старуня - Горохолино        
23. Глибоке - Горохолина                29. Підгір'я - Глибоке                        35. Космач - Підгір'я
24. Дзвиняч -Підгір'я                         30. Саджава - Дзвиняч                      36. Глибоке - Саджава


VII тур 7 червня                                     VIII тур 14 червня                            IX тур 21 червня
37. Грабовець - Манява-Маркова       43. Манява-Маркова - Глибоке         49. Старі Богородчани - Манява-Маркова
38. Старі Богородчани - Іваниківка   44. Грабовець - Старі Богородчани    50. Горохолино - Грабовець
39. Горохолино - Росільна                 45. Іваниківка - Горохолино               51. Підгір'я - Іваниківка
40. Підгір'я - Старуня                        46. Росільна - Підгір'я                        52. Саджава - Росільна
41. Саджава - Космач                       47. Старуня - Саджава                      53. Дзвиняч - Старуня
42. Дзвиняч - Глибоке                     48. Космач - Дзвиняч                         54. Глибоке - Космач

X тур 28 червня                                     XI тур 5 липня
55. Манява-Маркова - Космач           61. Горохолино - Манява-Маркова
56. Ст.Богородчани - Горохолино      62. Підгір'я - Старі Богородчани
57. Грабовець - Підгір'я                    63. Саджава - Грабовєць
58. Іваниківка - Саджава                 64  Дзвиняч - Іваниківка
59. Росільна - Дзвиня                       65. Глибоке - Росільна
60. Старуня - Глибоке                     66. Космач - Старуня


11-12 липня (субота, неділя) Кубок пам'яті П. Перепічки


Протягом чемпіонату району буде проведено Кубок Богородчанського району з футболу серед юнаків та дорослих команд (розклад ігор буде визначено в ході чемпіонату).

Примітка:
Початок матчів у вихідні дні
о 15.00 год. - юнаки; о 16.30 -
дорослі.
Початок матчів у робочі дні
о 17.00 год. - юнаки; о 18.30 -
дорослі.
Комітет з проведення змагань БРФФ


Категорія: Молодь і Спорт | Переглядів: 988 | Додав: Nazar | Теги: футбол, чемпіонат, календар | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *: