24 травня відбувся V-й тур районного чемпіонату з футболу, в якому наша команда проводила виїзну гру в с.Підгір'я, де зустрічалася з місцевим футбольним клубом. Одразу хочеться зазначити добротну організацію і підготовку стадіону місцевим керівництвом та адміністрацією клубу. Підгірці в цей день проводили перший матч в цьому році на своєму стадіоні.
Традиційно гру розпочали юнацькі склади команд. Після першого тайму на перерив суперники вийшли з рахунком 0-1 на користь ФК "Глибоке". Гол забив Дутчин Назар. В другому таймі глибоківці забили ще два голи, автором одного із яких знову був Дутчин Назар. Третій гол забив Дем'янів Дмитро. Фінальний свисток арбітра зафіксував першу переконливу перемогу ФК "Глибоке" в цьогорічному чемпіонаті.
Після матчу юнаків відбулося урочисте відкриття стадіону. Прозвучав гімн України, капітанами команд було піднято державний Прапор України. З вітальним словом виступили Голова БРФФ Р.Балаш та ветерани підгірського футболу.
Після урочист ... Читати далі »
Категорія: Молодь і Спорт | Переглядів: 982 | Додав: Nazar | Дата: 25.05.2009 | Коментарі (0)