Користувачів: 0
Головна » 2009 » Травень » 25 » V-й тур
11.32.13
V-й тур
24 травня відбувся V-й тур районного чемпіонату з футболу, в якому наша команда проводила виїзну гру в с.Підгір'я, де зустрічалася з місцевим футбольним клубом. Одразу хочеться зазначити добротну організацію і підготовку стадіону місцевим керівництвом та адміністрацією клубу. Підгірці в цей день проводили перший матч в цьому році на своєму стадіоні.
Традиційно гру розпочали юнацькі склади команд. Після першого тайму на перерив суперники вийшли з рахунком 0-1 на користь ФК "Глибоке". Гол забив Дутчин Назар. В другому таймі глибоківці забили ще два голи, автором одного із яких знову був Дутчин Назар. Третій гол забив Дем'янів Дмитро. Фінальний свисток арбітра зафіксував першу переконливу перемогу ФК "Глибоке" в цьогорічному чемпіонаті.
Після матчу юнаків відбулося урочисте відкриття стадіону. Прозвучав гімн України, капітанами команд було піднято державний Прапор України. З вітальним словом виступили Голова БРФФ Р.Балаш та ветерани підгірського футболу.
Після урочистостей на поле вийшли дорослі склади. На превеликий жаль нашим дорослим футболістам не вдалося повторити результат юнаків. Суттєвим моментом було упереджене ставлення судді. Ним було призначено 3 пенальті в наші ворота, але суперникам вдалося реалізувати тільки один із них. В результаті напруженої боротьби команда с.Підгір'я перемогла ФК "Глибоке" з рахунком 3-1. В нашій команді гол забив Лунь Дмитро. Не зміг зіграти у матчі через травму гравець основного складу нашої команди - нападник Ігор Приймак.
Таким чином, за результатами V-го туру ФК "Глибоке" перемістилося з 8-го місця на 9-те і має в своєму активі 5 зіграних ігор, з яких 1 виграш, 1 нічия, 3 програші, 6 забитих і 13 пропущених м'ячів та 4 очка.
Команда юнаків також знаходиться на 9-му місці в турнірній таблиці. 1 виграш, 4 програші, 4 забитих і 10 пропущених м'ячів, 3 очка.
Категорія: Молодь і Спорт | Переглядів: 939 | Додав: Nazar | Рейтинг: 0.0/0