В понеділок на свято Різдва Пресвятої Богородиці в нашому селі пройшов товаристський футбольний матч. Глибоківська команда приймала гостей із села Лисівка. Одразу варто відзначити високий організаційний рівень команди гостей, яка хоча і не приймає участі в районному чемпіонаті, проте футбольною формою та м'ячами забезпечена. Гості на гру прибули не тільки футбольною командою, а привезли із собою немало вболівальнийків. 

За домовленістю тайми тривали по тридцять хвилин. В першому таймі гості забили першими, проте невдовзі рахунок було зрівняно. Вдалий штрафний удар із центра поля у ворота суперника реалізував Ю.Загірняк. На перерву команди пішли за нічийного результату. Другу половину матчу важко відзначити чимось особливим. Ще один гол у ворота гостей було забито після виконання кутового удару. Глибоківська команда випробовувала різні варіанти гри, було проведено ... Читати далі »

Категорія: Молодь і Спорт | Переглядів: 1001 | Додав: gluboke | Дата: 21.09.2009 | Коментарі (0)

Сьогодні велике християнське свято – Різдво Богородиці, чи, як називають його в народі, Другу Пречисту відзначають сьогодні християни східного обряду. За Біблією, Діва Марія народилася в Назареті в літніх уже батьків, які мріяли про дитину, однак не могли її народити, доки не пообіцяли віддати дитя на служіння Богові.

Пречиста вважається традиційно жіночим святом, коли жінку належить вшановувати як продовжувачку роду. Майбутні матері в цей день просять Богородицю про здоров’я та щастя дітей, молодята чекають у гості рідню, а незаміжні дівчата збирають приворотне зілля.

За переказом, Богородиця наслідувала високе походження як з боку батька, так і з боку матері. Батько Діви Марії, Іоаким, походив з царського роду, від коліна Іудового, від дому Давидового, до нащадків якого відносилося біблійне пророцтво про народження Месії. Її мати, Анна, походила з високого священицького роду і вела родовід від коліна Левиного, від дому Ааронового.

Народження Богородиці було перш ... Читати далі »
Категорія: Релігія | Переглядів: 959 | Додав: gluboke | Дата: 20.09.2009 | Коментарі (0)