24 січня 2009 року в спортивному залі ПТУ №12 відбулось спортивне свято. В цей день проводився уже традиційний Кубок сільських рад.
Заявку на участь у змаганнях подала і команда села Глибоке.
Перед початком змагань всіх учасників привітали посадові особи райдержадміністрації, урочисто провели підняття національного прапору головами сільських рад, прозвучав Гімн України.
Після урочистих подій відбулося жеребкування серед волейбольних команд. Нашій команді із волейболу довелося зустрітися на полі із волейболістами села Саджава, але нажаль позитивного результату від зустрічи ми не отримали. Поразка в першому та другому сеті.
Непогані результати нам вдалося показати в гирьовому протистоянні. Наш односельчанин Крижиновський Володимир закінчив вправу із результатом 52 рази і цим самим привів нас на почесне 3-тє місце серед учасників в цьому виді змагань, а також отримав почесну грамоту за особисто зайняте 3-тє місце.
Також наші представники брали участь в змаганнях і ... Читати далі »
Категорія: Молодь і Спорт | Переглядів: 924 | Додав: Nazar | Дата: 02.02.2009 | Коментарі (0)

07.12.2008 р. стартував черговий чемпіонат району по волейболу серед чоловічих команд. За підсумками попереднього сезону І лігу повинні були залишити команди "Старуня ІІ" та "Богородчани".
У зв'язку тим, що команда "МВУМГ" знялася з чемпіонату, "Богородчани" отримали можливість залишитись у 1 дивізіоні, який також поповнив ВК "Соколи" (с. Солотвино) та ВК "Монастирчани".
На засіданні районної федерації волейболу (голова Кіф'як І.М.) було прийнято рішення всі тури чемпіонату проводити у трьох спортивних залах районного центру:
- 28.12.08.
І тур змагань несподіванок не приніс. Лід ... Читати далі »
Категорія: Молодь і Спорт | Переглядів: 1308 | Додав: gluboke | Дата: 19.12.2008 | Коментарі (0)

Виїздна гра глибоківської команди в селі Горохолино закінчилась нашою поразкою з рахунком 1-0. Не зіграним залишається останній матч із командою с.Підгір'я, що був перенесений.

На минулому тижні стартував Кубок району із футболу. Глибоке свою заявку на участь не подавало.

Саджава - Глибоке, команди цих двох сусідніх сіл зійшлися в недільному поєдинку на футбольному полі в нашому селі. Перший гол в цьому матчі у ворота Саджави був забитий Загірняком І. з пенальті. У піднесеному настрої невдовзі вдалося забити і другий м'яч. Але чи то передчасне відчуття перемоги, чи то надмірна самовпевненість призвели до того, що наші хлопці дозволили собі передвчасно розслабитись і отримали у свої ворота буквально за п'ять хвилин 4 м'ячі.
Якщо в першому таймі ще можна було сподіватися на позитивний результат, то про другий тайм сказати взагалі нічого. Хоч нам і вдалося забити ще 2 голи у ворота суперника, але гру виграти ми не змогли. Матч закінчився з рахунком 6-4 на користь наших гостей.
В четвер в Богородчанах було засідання спорткомітету, на якому прийняте рішення переграти гру Глибоке - Космач на нейтральному полі в селі Саджава. Гра відбудеться на початку листопада. Також залишається ще одна позапланова гра яка не відбулася вчасно: Глибоке - Підгір' ... Читати далі »

Команди села Глибоке і Космача в рамках районного чемпіонату з футболу в неділю зустрілися в мальовничому гуцульському селі Космач. Дощова і вітряна погода не завадила вийти гравцям на поле, але уже із перших хвилин матчу стало зрозумілим те, що гра буде не легкою. Мокре поле із калюжами в центрі і на підходах до штрафних майданчиків команд не сприяли видовому футболу, натомість кількість порушень правил гри в таких умовах була надто високою в кожної із сторін. В такій ситуації найважче було арбітрам. Своє невдоволення суддівством матчу місцева публіка почала виражати на перших же хвилинах, вигукуючи непристойні вислови і погрози в їх сторону. Перший тайм закінчився з рахунком 1-0 на користь господарів. Друга половина розпочалась із незначною перевагою команди Глибокого, але дограти мат до кінця командам не вдалося. Вболівальники вирішили перетворити футбол, який вважається висококультурною грою у всьому світі, але тільки не в Космачі, на бої без правил. Першому дісталося боковому арбі ... Читати далі »

В неділю 28 вересня в нашому селі проходив черговий тур чемпіонату району по футболу, в якому наша команда приймала гостей із с. Старуня. На перших хвилинах матчу в наші ворота було призначено пенальті, яке вдало парирував "новоспечений" воротар Василів Олександр. Це додало наснаги нашим футболістам і вже дуже скоро ми повели в рахунку (3-0). Здавалося б перемога уже в наших руках, але наші гості активізувалися і змогли зрівняти рахунок (3-3). Та все ж футбольний Бог цього разу був на нашій стороні. Матч закінчився з рахунком 6-4 на користь Глибокого.
Наступного тижня нас очікує віїздна гра в с. Космач. Сподіваємось на переможний результат!

Гру в якій повинні були зустрітися команди Глибокого та Підгір'я перенесено через несприятливі погодні умови. Дата проведення ще не визначена.

"Був вчора в Дзвинячі на футболі, результат 4-1, але нічого команда Глибоке молода та перспективна, особливо грпавці 11, 17". (повідомлення з міні чату). Приємно що відвідувачі нашого сайту відвідують не тільки його, але і футбольні матчі за участю нашої команди.
Дійсно так. Недільний матч, який футбольна команда Глибокого провела на виїзді в селі Дзвиняч 14 вересня нажаль приніс нам чергову поразку. Та все ж не зважаючи на програш з рахунком 4-1 гра була цікавою. Нагадаю, що попередній матч із цією командою зіграний з рахунком 1-1, але пізніше цей результат було оскаржено і визнано за нами поразку. Таку футбольну політику Дзвиняч практикував в першому колі і старався здобути очки не на футбольному полі, а в кабінетах районних чиновників.
Якщо порівняти попередню гру проведену між цими двома командами в першому колі, то перше що слід зазначити це те, що в команді Дзвиняча кардинально змінився склад гравців і відповідно тепер вони демонструють дійсно хорошу гру.
Якщ ... Читати далі »

Одинадцять футболістів кельнської команди DJK Loewen дискваліфіковано на один рік за участь в матчі одного з нижчих дивізіонів Німеччини, що завершився їх поразкою з рахунком 1:54. Команда також буде позбавлена 12 очок в наступному сезоні.
Згідно з рішенням місцевих футбольних властей, футболісти «Льовена» навмисно програли суперникам з команди «Райнкассель-Лангель», яким ця перемога дозволила добитися завоювання права грати у вищому дивізіоні. Оскільки провину переможців встановити не удалося, результат був залишений в силі, повідомляє РІА «Новості».

Результат недільного матчу між командами с.Глибоке та с.Грабівці, який відбувся в нашому селі 7 вересня став знову для нас невтішним. Поразка з рахунком 0-1.