Користувачів: 0
Головна » 2010 » Квітень » 12 » Футбол за будь-якої погоди
15.22.55
Футбол за будь-якої погоди

В неділю 11 квітня зіграно перший тур чемпіонату району з футболу 2010 року. Наша команда на своєму полі приймала гостей із Лисівки - команду "Сокіл". Не зважаючи на те, що в цей день погодні умови були не зовсім сприятливими, та все ж свято футболу в селі Глибокому відбулося.

Розпочали сезон юнацькі команди о 14-й годині. Судив цей матч арбітр з Горохолини Ігор Пивончук. Поле після дводенних дощів було більше схоже на площадку для водного поло, а не для футболу. Проте, тим і цікавий сільський футбол, що тут можна побачити не тільки футбольний поєдинок, але і ще багато того, що принесе вам неймовірне задоволення.

На полі футболісти боролися не тільки проти суперника, але і проти калюж з водою. Нашим хлопцям після значних зусиль вдалося першими забити гол в цьому матчі. На 20-й хливлині першого тайму гол забив Олексин Микола. Через 5 хвилин Василевський Сергій подвоїв рахунок, забивши "круглого" в ворота суперника на 25 хвилині. На цьому перший тайм було закінчено. Але не довго вболівальникам довелося очікувати на чергове взяття воріт. Після перерви наші хлопці знову порадували своїх вболівальників забитими голами. Олексин Микола на 40-вій хвилині знову зірвав овації трибун, зробивши рахунок 3:0. Після цього всього лише через 2 хвилини Харик Дмитро на 42-й хвилині також сказав своє слово забивши 4-й м'яч у цій грі, а на 45-й хвилині Василевський Сергій оформив свій дубль. Радісні вболівальники співали всім відому пісню "Аргентина - Ямайка".

В другому таймі було проведено ряд замін. З середини тайму ворота захищав Василевський Сергій, а Олег Гринів пішов у поле допомагати своїм побратимам. Харик Дмитро оформив дубль на 52-й хвилині, а найменший гравець в команді (по зросту) Олексин Роман після невдало виконаного ним пенальті виправив свою помилку і забив 7-й гол на 55-й хвилині. Одним словом, фортуна цього дня була на нашому боці, хоча ми і пропустили 1 гол. В підсумку юнацька команда села Глибокого отримала перше місце в турнірній таблиці Чемпіонату району після першого туру залишивши позаду інших 12 команд.

Після гри юнаків на стадіоні відбулася урочиста частина знагоди відкриття футбольного сезону 2010 року. Юнацькі та дорослі склади команд вистроїлися на полі. Звучав Гімн України, капітанами команд урочисто було піднято Державний Прапор України. Після цього футболістів та вболівальників своїми піснями привітали місцеві таланти Кориневич Наталя та Срібняк Михайло. Далі звучав гімн Ліги Чемпіонів, а юнаки внесли державний прапор в центр футбольного поля.

Після урочистостей гру розпочали дорослі склади команд Глибокого та Лисівки. Хоча до цього часу дощ уже припинився, але калюжі з стадіону не зникли. І знову вболівальникам було на що подивитись, а футболістам повправлятись з м'ячем в екстремальних умовах. Матч характеризувався великою кількість порушень, що очевидно викликано незадовільним станом поля. Футболісти довго призвичаювалися до таких умов гри у футбол. Першими гол забили футболісти команди Лисівка, проте це був гарматний постріл у свої ворота. УРА! На перерву команди розійшлися за рахунку 1:0. В другій половині матчу наші футболісти очевидно дуже хотіли забити гол у ворота суперника, тому була велика кількість офсайдів. Проте Юрій Загірняк все ж знайшов свій момент і вдало перекинув м'яч через воротаря суперників забивши 2-й гол в цьому матчі. Гра так і закінчилася з рахунком 2:0 в нашу користь, що в підсумку принесло нам 3-тє місце в турнірній таблиці.

Нагадаю, що ці команди уже зустрічалися цього футбольного року в рамках кубку федерації. Тоді наші юнаки перемогли своїх суперників 11:0, а дорослі 2:1.

Отож, вітаємо обидва склади наших команд з перешими перемогами та вдалим початком футбольного сезону 2010. Вперед Глибоке!!!