Користувачів: 0
Головна » 2009 » Вересень » 21 » Товаристський матч
00.05.00
Товаристський матч

В понеділок на свято Різдва Пресвятої Богородиці в нашому селі пройшов товаристський футбольний матч. Глибоківська команда приймала гостей із села Лисівка. Одразу варто відзначити високий організаційний рівень команди гостей, яка хоча і не приймає участі в районному чемпіонаті, проте футбольною формою та м'ячами забезпечена. Гості на гру прибули не тільки футбольною командою, а привезли із собою немало вболівальнийків.

За домовленістю тайми тривали по тридцять хвилин. В першому таймі гості забили першими, проте невдовзі рахунок було зрівняно. Вдалий штрафний удар із центра поля у ворота суперника реалізував Ю.Загірняк. На перерву команди пішли за нічийного результату. Другу половину матчу важко відзначити чимось особливим. Ще один гол у ворота гостей було забито після виконання кутового удару. Глибоківська команда випробовувала різні варіанти гри, було проведено ряд замін. Суперник відзначився єдиним проходом до воріт глибочан, але надійна гра воротаря завадила гостям реалізувати свій шанс. В цілому матч пройшов спокійно. Гра так і закінчилась з результатом 2:1 на користь господарів.

Категорія: Молодь і Спорт | Переглядів: 941 | Додав: gluboke | Рейтинг: 3.0/2